Az Ördögök meccsén köszöntötték a kupagyőzteseket

A férfi röplabda Magyar Kupa-győztes Kazincbarcika négy játékosa vett részt a Kazincbarcikai Ördögök SE futsalcsapatának mérkőzésén.

Az egész várost megmozdította a VRCK kupagyőzelme, független attól, ki milyen sportágat favorizál. A futballisták és a kézilabdások mellett az Ördögök-család is gratulált a röplabdásoknak, sőt a hétfő esti futsalmérkőzésen – melyet az Ördögök 4-2-re megnyertek a Kincsem Lovasparkkal szemben – köszöntötték is a játékosokat. Szabó Dávid csapatkapitány mellett Toronyai Miklós, Carlos Páez és Banai Máté volt jelen, a többiek igazoltan hiányoztak, hiszen az első edzésre csak szerda délelőtt kerül sor, addig szabad program van.

Klubunk természetesen boldogan fogadta el az „ördögi” felkérést, és a városban tartózkodó játékosok örömmel jelentek meg a találkozón. Kis városunkban mindig is együtt tudtak működni a sportszervezetek, bízunk abban, hogy ezt a jövőben még inkább sikerül bizonyítani.

Hajrá, Kazincbarcika!

Főcímkép: Facebook / Kazincbarcikai Ördögök SE Futsal