Hatalmas volt az érdeklődés a parkröplabda iránt

Az általános iskolások és a gimnazisták is folyamatosan ütötték a labdát az öt röplabdapályán.

A Magyar Röplabda Szövetség és a VRC Kazincbarcika közösen rendezett parkröplabda-versenyt szerdán a Don Bosco Sportközpont melletti füves területen. Az érdeklődés hatalmas és folyamatos volt, hiszen az általános iskolások folyamatosan váltották egymást, ahogy a gimnáziumi osztályok is.

Klubunk játékosai örömmel segítettek a diákoknak megmutatni a röplabdázás alapjait, vagy mérkőzést fújtak, és persze a közös fotózás sem maradhatott el a 2018-as évben szerzett Magyar Kupa és bajnoki serlegekkel.

Dél előtt nem sokkal a magyar férfi röplabda-válogatott tagjai is összeálltak a jelenlévőkkel egy közös fotóra. A nemzeti együttes 18:30-tól játszik a horvát válogatottal az Európa Liga ezüst divíziójának 4. fordulójában a Don Boscóban.

A szövetség és klubunk nevében is köszönjük az osztályoknak, hogy együtt röplabdáztak velünk!

Folyamatosan frissülő képgalériánk az eseményről:

Fotók: vrck.hu / Tóth Milán