Adománygyűjtés egy 15 hónapos kisfiúért, Boldizsárért

Egy 15 hónapos sajókeresztúri kisfiúért, Boldizsárért szervez klubunk adománygyűjtést a szombati mérkőzésen. A kisfiú nagyon súlyos anyagcserezavarban szenved, amit csak egy különleges génterápiával lehetne meggyógyítani. Ez azonban 500 millió forintba kerül.

Klubunk a bevételből származó összeg felét felajánlja a Boldizsár Élete Alapítvány részére, illetve a játékosok, stábtagok, alkalmazottak egyaránt szervezkednek, hogy minél több forintot tudjanak összegyűjteni. Ezen felül a bejáratnál elhelyezünk egy dobozt, amibe a Don Bosco Sportközpontban kilátogatók még adományozhatnak, valamint az alábbi képen fellelhető címekre utalni bármikor lehet.

További részletek, információk: https://www.boon.hu/helyi-kozelet/2022/11/boldizsar-hiaba-var-segitsegre

A 18 órakor kezdődő mérkőzésre a beléptetés 17 órakor kezdődik, és az első játszma végéig várjuk az adományaikat.

Ahogy a korábbi években, úgy idén sem maradhat el a plüssdobálás a meccs végén! A játékokat a Kazincbarcikai Szociális Szolgáltató Központhoz juttatjuk el, akik gondoskodnak arról, hogy a plüssök a legjobb kezekbe kerüljenek.

„Légy vidám, és tedd a jót!”