Bejelentette visszavonulását Mészáros Dömötör

A Vegyész RC Kazincbarcikát a 2017/18-as szezonban bajnoki címhez és Magyar Kupa-győzelemhez segítő Mészáros Dömötör saját közösségi oldalain jelentette be visszavonulását.

Az 1976-os születésű Mészáros kiváló karriert tudhat maga mögött, hiszen az olasz Padova, Trentino, Montichiari, Modena, Genova, az orosz Fakel Novy Urengoj, a Szurgut, a török Arkas Spor és a görög PAOK játékosa is volt, és ezen kluboknál igazi világsztárokkal röplabdázhatott együtt, és a legjobb edzőktől tanulhatott.

Kaposváron kezdett el röplabdázni, ahonnan 1999-ben távozott, majd katari és libanoni kalandok után, 2017-ben aláírt a Vegyészhez. Klubunkat bajnoki és kupagyőzelemhez segítette: a Kaposvár elleni Extraliga-döntőben mindegyik mérkőzésen stabil teljesítményt nyújtott, míg a Kecskemét elleni kupadöntőben a mérkőzés MVP-jének választották meg az akkor 41 éves játékost.

Klubunk köszöni az élményeket és eredményeket az örökifjú Mészárosnak, további céljaihoz pedig sok sikert kívánunk.

 

 
 
 
 
 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Meszaros Domotor (@domotor17) által megosztott bejegyzés