Extraliga: szombaton indul a rájátszás

Hazai pályán kezdi meg szereplését a GreenPlan-Vegyész RC Kazincbarcika az Extraliga rájátszásában, egészen pontosan annak is a negyeddöntőjében. Az ellenfele a MAFC-BME lesz, az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc szombaton kezdődik.

A 22 meccses alapszakaszt a Vegyész a negyedik, a MAFC az ötödik helyen zárta, és bár a két csapat között nagy szakadék volt pontszámban, a forma alapján nem számítunk toronymagas esélyesnek. Ugyan novemberben és februárban is legyőztük a fővárosiakat három szettben, Pápai Péter együttese két kubai légiósának is köszönhetően nagyon jó formába lendült. A MAFC a tabella tizedik helyéről küzdötte fel magát az ötödikig, és több bravúros eredmény is elkönyvelhetett, még a Fino Kaposvár vendégeként is sikerült szettet rabolnia tévés mérkőzésen.

A párharc a Don Bosco Sportközpontban kezdődik szombaton.

A NEGYEDDÖNTŐ MENETRENDJE
2024. március 16., 18:00., Don Bosco Sportközpont, Kazincbarcika
2024. március 19., 17:00., Kőér utca, Budapest
2024., március 23., 19:00., Don Bosco Sportközpont, Kazincbarcika
2024., március 25., 17:00., Kőér utca, Budapest (ha szükséges)
2024., március 28., 19:00., Don Bosco Sportközpont, Kazincbarcika (ha szükséges)