Megtartottuk első továbbképzésünket edzőink számára

Alapképzések és koncepciók az utánpótlásban címmel tartott múlt hét pénteken előadást klubunk edzői számára Veres István és Toronyai Miklós.

Régi vágyunk valósul meg végre az Észak-magyarországi Regionális Röplabda Központ közelgő átadásával, hiszen a leendő akadémiánknak is otthont adó létesítményben végre lehetőség lesz arra, hogy házon belül képezzük edzőinket.

Az ilyen első eseménynek az anyagát Veres István állította össze Toronyai Miklóssal, az elméleti előadást egy rövid gyakorlati rész is követte.

A cél az, hogy az utánpótlásnevelés klubunkon belül még egységesebb legyen, illetve a Magyar Röplabda Szövetség által kiadott koncepcióval is összhangban maradjon. A következő előadás az U13-as edzőknek fog szólni, várhatóan még szeptemberben.

Most vasárnap pedig az éves edzői továbbképzésnek fog otthont adni a Don Bosco Sportközpont, amelyen Dudás Tamás erőnléti edzőnk és Toronyai Miklós vezetőedzőnk is előadást fog tartani.