Ismét képernyőn a Vegyész

Április 7-én lép legközelebb pályára a Vegyész RC Kazincbarcika, az NB I elődöntőjének első mérkőzésén a Kecskeméti RC vendége lesz, a találkozót pedig az M4 Sport élőben közvetíti (18:00).

Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc második felvonását Kazincbarcikán rendezik (április 9, 17:30), majd két nappal később ismét a hírös városiak lesznek a házigazdák. Amennyiben szükséges, úgy negyedik és ötödik meccsre is sor kerülhet.

Az alapszakaszban a Vegyész idegenben 3-0-ra kikapott a Kecskeméttől, míg hazai pályán öt szettben szenvedett vereséget.

Már az is biztos, hogy az M4 Sport élőben közvetíti a bajnoki döntő első három mérkőzését. Az elődöntő másik ágán a címvédő Fino Kaposvár a Dági KSE együttesével méri össze erejét.

A Vegyész részletes programja:
1. mérkőzés: 2016.04.07, csütörtök, 18:00, Kecskemét, Kecskemét – Vegyész
2. mérkőzés: 2016.04.09, szombat, 17:30, Kazincbarcika, Vegyész – Kecskemét
3. mérkőzés: 2016.04.11, hétfő, 18:00, Kecskemét, Kecskemét – Vegyész
4. mérkőzés: 2016.04.14, csütörtök, 17:30, Kazincbarcika, Vegyész – Kecskemét (ha szükséges)
5. mérkőzés: 2016.04.17, vasárnap, 18:00, Kecskemét, Kecskemét – Vegyész (ha szükséges)