Megvannak a DEAC elleni kupameccsek időpontjai

A férfi röplabda Magyar Kupa negyeddöntőjében a GreenPlan-Vegyész RC Kazincbarcika a DEAC-cal találkozik – decemberben Debrecenben, januárban pedig Kazincbarcikán.

Az első összecsapásnak a DESOK ad majd otthont, rögtön a jövő héten (december 7., 20:00). A visszavágóra majd januárban kerül sor, a Don Bosco Sportközpontban rendezendő mérkőzés is egy szerdai napra esik (január 11., 19:00). A párharc győztese majd a Kistext – Kaposvár negyeddöntő nyertesével találkozik a legjobb négy között.

A DEAC hazai környezetben idén már legyőzte a Vegyészt, októberben 3-0 lett a bajnoki vége, a legutóbbi fordulóban pedig a Kecskeméti RC-t fektette két vállra a két kubai, egy brazil és egy román (de magyar származású) légiós foglalkoztató hajdúsági egyesület. A bajnoki tabellán a harmadik MAFC és a hetedik GreenPlan-VRCK között mindössze három pont a különbség, a DEAC a hatodik.

(fotó: Kovács Loretta, VRCK archív)