Szurkolói felhívás: még több hely a lelátón!

Az extra lelátósor miatt új „házirend” lép érvénybe a döntő negyedik mérkőzésére.

A felfokozott érdeklődés miatt a Don Bosco Sportközpontban a plusz lelátósor is kihúzásra kerül, így a közönség közelebb kerül a játéktérhez. Szeretnénk felhívni szurkolóink figyelmét, hogy a VRC Kazincbarcika, mint rendező, mindent megtesz annak érdekében, hogy a Magyar Röplabda Szövetség által megfogalmazott előírásokat betartsa.

Megkérjük szurkolóinkat, hogy:

  • a mérkőzés előtt, alatt és után se lépjenek a küzdőtérre, függetlenül a találkozó alakulásától
  • sportszerűen szurkoljanak és nyilvánítsák ki véleményüket, ahogy tették azt Kaposváron és legutóbb idehaza is
  • a találkozó előtt a küzdőtérre ne dobáljanak látványelemekként funkcionáló tárgyi eszközöket, így a találkozó zavartalanul, időben el tud indulni

Klubunk rendkívül hálás szurkolóinak, büszkék vagyunk, hogy nekünk van a legnagyobb és legelhivatottabb táborunk a magyar férfi mezőnyből. A klubvezetés és a szurkolók között a kapcsolat kiváló, éppen ezért kérjük őket, hogy a fentebb említett pontokat szíveskedjenek betartani a szombati mérkőzésen is. Köszönjük!

A biztonságról Berzy Péter, klubunk volt játékosa és segítői fognak gondoskodni.