Átnyújtottuk az adományokat!

Három nagy zsáknyi plüss, három kartonnyi tartós élelmiszer és több szatyor ruha gyűlt össze a Vegyész RC Kazincbarcika szurkolóinak és játékosainak köszönhetően a csapat utolsó hazai mérkőzésén.

Az adományokat egyesületünk a Kazincbarcikai Szociális Szolgáltató Központnak (KSZSZK) adta át kedden kora délután. István Zsolt, a KSZSZK elnöke elmondta, hálásak a Vegyésznek az adománygyűjtésért, a felajánlásokat pedig a rászoruló családok között fogják szétosztani.

Klubunk roppant büszke és hálás szurkolóinak, hiszen ez a rengeteg adomány az ő érdemük!

Ügyvezetőnk felesége és kislánya, Kárpáti Cecília és Lilla sem tétlenkedtek budapesti otthonukban, több mint száz plüssállatot sikerült ugyanis összegyűjteniük a rászoruló gyerekeknek. Sajnos betegség miatt személyesen nem tudták átadni a plüssöket, azokat a KSZSZK csütörtökön kapja meg.

(Főcímkép: vrck.hu)