Edzőmeccsek a Kassával

Szerdán Kassára utazik a férfi röplabda NB I-ben szereplő Vegyész RC Kazincbarcika, ahol felkészülési mérkőzést játszik a helyi élvonalbeli együttessel. A visszavágóra január 23-a után kerül sor a vegyészvárosban.

A szlovák csapattal a szezon elején már találkozott a VRCK, akkor Eperjesen egy nemzetközi tornán 3-1-re kikaptak Toma Sándor legényei. Már akkor voltak puhatolózó beszélgetések a klubok között egy januári edzőmeccsről, melyből végül kettő is lesz: az elsőre szerdán kerül sor Kassán, majd január 23-a után egyesületünk lesz a házigazda.

Dudás András ügyvezető honlapunk érdeklődésére elmondta, egy erős csapat elleni edzőmeccs mindig jól jön, hiszen ilyenkor le lehet mérni, hol tart az együttes.

A Vegyész a hétvégén Debrecenben játszik bajnokit, majd egy héttel később a Kecskeméti RC-t látja vendégül. Mindenek előtt azonban kedd este Encsre utazik a társaság, ahol klubunk egyik partnere, a már több elismerést is nyert Anyukám Mondta Étterem látja vendégül Bokor Elekéket.

tm