Javában készül a férfi válogatott

Toronyai Miklós másodedző mellett Kiss Máté és Péter Benedek is a GreenPlan-Vegyész RC Kazincbarcikát képviseli a férfi válogatott edzőtáborában.

Sérülés miatt Blázsovics Péternek le kellett mondania a válogatottban való szereplést egy darabig, de a liberó Kiss Máté és az ütő Péter Benedek ott vannak Nagy Péter szövetségi kapitány együttesében. Toronyai Miklós, klubunk vezetőedzője továbbra is másodedzőként segíti a válogatott munkáját, és elmondta honlapunk érdeklődésére, szépen dolgozik a fiatal csapat.

A magyar válogatott a  hétvégén Romániába utazik felkészülési mérkőzéseket játszani, ahová azonban a legfiatalabbak nem tartanak, hiszen ekkor rendezik Dunakeszin az U20-as bajnokság döntőjét. A keretben nem mellesleg ott van Bibók Balázs is, klubunk saját nevelésű röplabdázója.

Magyarország idén is az Ezüst Európa Ligában érdekelt, a csoportjában Ausztriával és Grúziával mérheti össze tudását. Reméljük, hogy Vegyész-játékosokkal a soraiban.

A mérkőzésekkel kapcsolatos információk a szövetség Facebook-oldalán és honlapján érhetőek el.

(főcímkép forrása: Hunvolley)