Kovács Máté csapattársai is köszönik az adományokat

Szerdán nem a Vegyész fiatal röplabdázói, hanem a klubunkkal szoros kapcsolatot ápoló egri fiúk fogják szedni a labdát. A mérkőzés előtt és alatt ugyanis adománygyűjtés lesz egy csapattársuk, Kovács Máté segítéséért.

„Kedves Szurkolóink! A szerdai nemzetközi mérkőzés nemcsak csapatunk életében fontos, hanem nagy segítséget jelenthet egy 13 éves egri röplabdás kisfiú, Kovács Máté számára is. Máté leukémiában szenved. Külföldi gyógyításának költsége 80 millió forintba kerül, melynek előteremtésére széles körű összefogás alakult. Kérjük, hogy amennyiben lehetőségük van rá, úgy járuljanak hozzá a kezelés költségéhez annak reményében, hogy a Vegyésszel szoros kapcsolatot ápoló egri csapat játékosa mielőbb visszatérhessen a röplabda pályára. Az adományokat a csarnok bejáratánál elhelyezett adománygyűjtő dobozban kérjük elhelyezni. Segítő hozzájárulásukat családján túl a szerdai mérkőzés labdaszedői, Máté csapattársai is nagyon köszönik” – írta Vincze Tamás, az egriek edzője, klubunk korábbi játékosa.

A török Tokat Belediye Plevne elleni találkozó 19 órakor kezdődik a Don Bosco Sportközpontban.