Ifjúsági-válogatott – Vegyész 0-3

Magabiztos, háromszettes (0-3; -18, -20, -12) győzelmet aratott a Vegyész RC Kazincbarcika az ifjúsági-válogatott vendégeként a bajnokság alapszakaszának 16. fordulójának szombati játéknapján.

FÉRFI RÖPLABDA NB I, ALAPSZAKASZ, 16. FORDULÓ
Ifjúsági-válogatott – Vegyész RC Kazincbarcika 0-3 (-18, -20, -12)
Izsák, Sportcsarnok. V.: Szabó Zs., Kiss Z.
Vegyész: Toronyai, Borovicsanin, Kozsla, Árva, Januzovics, Juhász. Csere: Dudás (liberó), Kecskeméti, Gulyás, Budai. Vezetőedző: Toma Sándor.

Nem erőltette meg magát a Vegyész, Dudásék félgőzzel is három szettben győzték le Tomanóczy Tibor legénységét. A borsodiak egy határozott alapjátékkal rukkoltak elő, ami elég volt ahhoz, hogy a válogatott fejet hajtson előtte.

Vasárnap 18 órakor már egy jóval komolyabb összecsapás vár Toma Sándor legénységére. A Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján az Openhouse Szolnoki RKSI lesz a VRCK ellenfele – az első „találkozót” a Tisza-partiak nyerték 3-0-ra, miután együttesünk nem tudta bemutatni az otthon hagyott játékengedélyét.